Videoteenused

Veebisaated

Aegadel, kui meie esimene prioriteet on inimeste tervis ning koosviibimiste toimumises ei saa kunagi kindel olla, pöörame me pilgud virtuaalruumi. Video on suurepärane vahend organisatsioonile unikaalse, maailmatasemel, meelelahutusliku või informatiivse programmi edastamiseks.

Kogu protsess algab eesmärkide sõnastamisega, millest lähtudes loome parima võimaliku formaadi projekti teostamiseks, sh detailne saateplaan ja stsenaarium. Aitame koostada organisatsiooni sisutekste, mida Sinu tulevases veebisaates kajastame.

Kui projekti sisu ning stsenaarium on kokku lepitud, on aeg plaanist luua audiovisuaalne materjal. Lähtudes projektist võib salvestusprotsess suuresti erineda, kuid selle etapi eesmärk luua videomaterjal, millest saate sisu koosneb. Peale salvestusprotsessi algab videomontaaž, kus mustast materjalis saab professionaalse saate formaat.

Nagu igal telesaatel on ka veebisaatel kujundus, mis sobib organisatsiooni visuaalse kuvandiga. Loome ettevõtte kujundusest lähtudes videograafika, mis sümbioosis saate ainulaadse sisuga loob vaatajatele emotsionaalse elamuse. Saategraafikad on organisatsiooni visuaalse kuvandiga kooskõlas ning seovad saate visuaalseks tervikuks. Graafikad on näiteks: Saate sissejuhatus, nimegraafikad, kaadrivahetuste graafika jne.

Valminud saate kanname live-ülekandena ükskõik millises virtuaalkeskkonnas vastavalt organisatsiooni tavadele ja eelistustele. Ülekandes saab ka kasutada live-kommentaariumi võimalusi ning integreerida saate sisusse näiteks vaatajamänge vms. Populaarsemad edastuskeskkonnad on nt Zoom, Teams, Skype, Facebook, Youtube, Vimeo.

TOKTOK Pop-up stuudio

Töö tegemise standardid on muutunud ning veebiseminarid, videokoolitused ja virtuaalsed koosolekud on saanud tavapäraseks. TOKTOK teeb Sinu veebisündmuse meeldejäävaks ja kõrgetasemeliseks, mis tõstab osalejate huvi ning aitab hoida nende tähelepanu.

Igapäevaste koosolekute tegemiseks võib rahulduda telefonide või arvutite meedia edastus vahenitega, kuid vaatajate tähelepanu võitmiseks on vaja midagi enamat. Meie pidevalt uuenev professionaalne tehnikapark on valmis tulema igasse asukohta, kus on vähegi elektrit ja internetilevi. 

Teostame kvaliteetseid otseülekandeid kõikidele interneti platvormidele. Otseülekanne Sinu kontorist, suvilast või sündmuselt kuni 4 kaameraga ning live-režiiga võimaldab inimesi haarata kasvõi teiselpool maakera.

Kasutame tipptasemel Sony a7S III ja Sony a7 III kaameraid, Blackmagic 4-kanaliga videopulti, parimaid valgusteid ning helisalvestustehnikat. Halva kvaliteediga videoülekanne häirib kuulajat ja röövib tähelepanu kõige olulisemalt – Sinu sisult. Professionaalne videoülekande teostus on asendamatu vahend sõnumi heaks liikumiseks andjalt saajale.

Sul on tulemas oluline koosolek, aga koos olemine ei ole mõistlik või võimalik? Soovid teha otseülekannet kontserdist, etendusest, aktusest või galast? Tahad jagada teadmiseid ja anda edasi oma kogemusi? – TOKTOK lahendab kõik Sinu tehnilised küsimused ja Sina saad keskenduda sellele, mis on oluline. Kvaliteetne sisu vajab kvaliteetset vormi!

Reklaamvideod

Reklaamvideo on kunst, mis suudab haarata vaataja tähelepanu märkamatult ja elegantselt. Reklaam võib olla üldse mitte ärritav ja tüütu, kui seda tehakse hästi. Hea reklaam jutustab loo ja seob vaata emotsiooni endasse ning Sinu toode on selle keskmes.

Hea reklaam on nagu hea film või muusikapala, mille esimene samm on mõte. Meie usume, et heast mõttest kasvab hea lugu ning hea lugu ei jää kunagi vahendite taha kinni. Reklaamikunsti vundament on loovus ning peame just seda oma parimaks tugevuseks. Ükski idee ei ole meile liiga hull!

Me teame, et oma teenust või toodet tead Sina kõige paremini. Me teame ka seda, et värske pilk ja asjale kaugemalt peale vaatamine võib anda uue ja väärtusliku vaatenurga. Oleme alati valmis süvenema Sinu tegemisse ja vaatama seda lihtsa ja ausa pilguga, et luua maailma parim reklaamtekst ja stsenaarium. Iga reklaam tahab olla eelmisest värskem, arusaadavam, mõjusam ja originaalsem – meie teame, kuidas see käib.

Reklaamvideo on müügivahend, mille lahutamatu osa on ka reklaamitava toote või teenuse visuaalne kuvand. Reklaamvideo graafika peab omavahel siduma reklaamist saadud emotsiooni ja pakutava teenuse või toote. Hästi teostatud visuaalsest kuvandist lähtuv videograafika aitab luua tugeva psühholoogilise seose reklaami ning toote vahel.

Meie teame, kui oluline on muusika ja autorite õigused. Oleme soetanud ligipääsu maailma suurimatele muusika pankadele, mille lõpututest arhiividest leiame Sinu reklaamile kõige sobivama muusika ja helid. Kõik materjalid, mida kasutame on 100% õiguslikud. TOKTOK omab reklaami kasutuse litsentsi kõikide helide ja videote kasutamiseks.