Meeskonnamängud

Meeskonnamängud

Meeskonnamängu eesmärk on panna mängulistes väljakutsetes proovile meeskonna võimekus. Meeleolukate meeskonnamängude tulemusel saavad osalejad väga hea emotsiooni ning väljakutsete ületamiskogemuse töövälistes väljakutsetes.

Erilahendused on meie meeskonna tavapärane väljakutse. Tihtilugu ei leia valmis meeskonnamäng toetust eesmärkide täitmiseks ning seetõttu oleme tihti modifitseerinud erilahendused just lähtudes kliendi soovidest ja eesmärkidest. Juhul kui ka Sina ei leidnud sobivat lahendust, võta meiega ühendust!

Meeskonnatöö väljakutse paneb meeskonna proovile erinevate ülesannete täitmisel. 6-8 liikmeliste meeskondade ülesandeks on leida kiired ja nutikad lahendused erinevates meeskonnamängudes. Meeskonnatöö väljakutse sisaldab endas väiksemaid meeskonnamänge, aga loovad kokkuvõtvalt ühise terviku. Lõplik meeskonna väljakutse mänguline lahendus sõltub kliendi soovidest ning konkreetse meeskonna vajadusest.

Mängu eesmärk on ehitada ette antud vahenditest langevale meeskonnaliikmele ehk munale päästerõngas. Mängu nimi “Eelarvestaja” tuleneb sellest, et lähtudes kukutamise kõrgusest, tuleb mängujuhilt osta ehitusvahendeid, mille kulu lahutatakse maha kukutamise kõrgusest. Võidab meeskond, kes koostööna loob kõige turvalisema päästerõnga ning päästab muna elu.

Filmimäng on meeskondlik loovuse väljakutse, kus tuleb 2 tunni jooksul teha stop motion stiilis mõnele tuntud filmile kokkuvõte ehk treiler. Filmide õnnestumise eest hoolitseb TOKTOK, kes viib läbi kiirkoolituse, mille tulemusena näevad treilerid välja nagu päris. Päeva lõpus toimub uhke filmimängude gala, kus valitakse välja parimad!

Meeskonnamängud suurendavad meeskondade ühtekuuluvustunnet!

Paintball

Paintball lahing on mäng, kus minimaalselt 20 võistlejad jagatakse kahte meeskonda: mängijatele pannakse selga turvavarustus, antakse võistlejate markeerimiseks marker ja 200 loodussõbralikku värvikuuli. Pärast instruktaaži saavad meeskonnad omavahel mõõtu võtta. Mängu juhib professionaalne paintballi kohtunik.

Kogenenumatele paintballeritele on väljakutserohke mäng, kus tuleb väga kiiresti tegutseda. Mäng sobib ainult edasijõudnutele, kuna väljakutse on vastu pidada päris lahingutegevuses.

Meelelahutuslik mäng, kus mängijate ülesanne on markeerida loomakostüümis põgenejat. Põgenejaks võib olla sinu enda kolleeg või paintballi oma “Stig”!

Meeskondade ülesanne on kaarti abil korjata infot märgitud kontrollpunktidest. Kohale jõudmisel tuleb valmis olla lahingtegevuseks, mis info kogumist takistab.