Mida meelelahutuslikku kaugtööl kolleegidega ette võtta?

 

Tänane olukord on omaette väljakutse meeskondandele ühtekuuluvustunde tekitamiseks. Aasta alguses ei osanud meist keegi ette ennustada, et täna on meil eriolukord ning paljudes valdkondades oleme sunnitud töötama kodudest. Kindlasti ei ole kaugtöö kõigi jaoks uus olukord. Paljud ettevõtted on oma töötajatel lubanud vajadusel mõned päevad kodus töötada, aga sellist olukorda, kus me kõik oleme kodus, pole varem olnud. Peame oluliseks jagada teiega lahendusi, mis meeskondade ühtekuuluvustunnet parandavad!

“BINGO” – Tunne kolleegi!

Tegemist on nagu tavalise bingoga, aga numbrite asemel on kastides faktid kolleegide kohta.

Reeglid on lihtsad:
1. Enda nime saad kirjutada lahtritesse vaid korra, ainult sinna kus on kirjutatud “Sina” (You)!
2. Iga kolleegi nime saad lahtritesse kirjutada vaid ühe korra.
3. Valetada ei tohi!

Parima tulemuse saavutamiseks peate valima mängujuhi, kes faktid lahtritesse asetab. Nüüd peavad tiimikaaslased leidma kiiresti, kellega on tegu. Mida lustakam on fakt, mida kaaaskolleegidega jagad, seda toredam Bingo saab olema.

VIKTORIIN! Väga meeleolukas mäng, kus peale eheda emotsiooni saab ka teadmisi!

Viktoriini saab koostada ükskõik millisel teemal: sport, muusika, ajalugu, filmid, teater jne. Soovitame valida teema, millel on ka Teie jaoks hariduslik aspekt. Viktoriini läbiviimisel soovitame kasutada Kahoot! keskkonda, kus mõõdetakse ka vastajate kiirust. Programm mõõdab ise, kes oli kiireim ja vastas kõige rohkem õigesti!

Selgitamaks välja suurimat melomaani, on võimalik teha ka muusikaviktoriini, mille läbiviimiseks saab kasutada Zoomi või Teamsi. Vastused palute kirjutada chati ning kiireim vastanu saab punkti! Enim punkte teeninud kolleeg ongi melomaan.

FOTOVÕISTLUS! “Mina kodukontoris!”

Iga kolleegi ülesanne on kolme päeva jooksul leida parim emotsionaalne kodukontori olukord, mille ta lihtsalt üles pildistab! Laadige pildid ühisesse keskkonda ning otsustage, kes teist oli kõige loomingulisem või milline pilt on kõige ehedam. Loomulikult saab siin jagada ka mitmeid eripreemiad!
Loomulikult kaasneb iga pildiga ehe emotsioon, mis ühest küljest pakub rõõmu, aga teisest küljest igatsust oma kolleegide järele

Veiniõhtu koos kolleegidega!

Pea kolleegidega maha üks vinge pidu! Selleks ei ole vaja rohkemat, kui pudel veini või muud meelepärast joogipoolist, snäkke ning head seltskonda ehk kolleege. Teemasid, mida arutada, on rohkem kui varem!

Olge terved & hoidke oma lähedasi! 🙂

 

Jaga postitust