Kliendid meist

TOKTOK Veljo ja Sander on inimesed, kelle sõnavaras puudub sõna “ei”. Neil on lahendus mis iganes väljakutsele ja kui see on midagi uut ka nende jaoks, seda suurema õhinaga selle kallale asuvad. Nende professionaalsuses ei ole vaja kahelda, sest nad kumbki ei tee endale kvaliteedis hinnaalandust. Eriolukorra ajal tuli TOKTOK kiiresti appi korraldama PARE virtuaalset auhinnagalat, mille ideest teostuseni kulus vähem kui 2 nädalat. Samuti aitasid nad meid PARE Personalijuhtimise käsiraamatu virtuaalse esitusega. Sander ja Veljo on lahenduste leidmisel loovad, nad loovad meeleoluka ja sooja õhkkonna. TOKTOKi tiimi tugevuseks on igati sujuv ja paindlik koostöö. Neid saab kõhklematult usaldada ning tänu nende tehtule on kasvanud PARE positiivne kuvand.

Aitäh, Sander! Aitäh, Veljo!

Kärt Kinnas

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE, tegevjuht

Loovad lahendused, sujuv koostöö, alati heatujuline, suurepärane oskus tulla toime ootamatustega, särav isiksus – see on Sander Kahu, TOKTOKist. Ta on suurepärane koostööpartner, juht ja meeskonnamängija. Viljandi Linnavalitsuse sündmuste korralduses on Sander kaasa löönud mitmel korral. Oled oma toredate ideedega muutnud nauditavaks nii õpetajatele mõeldud tänusündmuse kui Hispaania saadiku vastuvõtu Viljandi raekojas. TOKTOK teab, mida ühe sündmuse õnnestumiseks vaja on ja oskab oma teadmisi suurepäraselt ka realiseerida.

Sügav kummardus ja uute sündmusteni!

Mari Moorats

Viljandi linnavalitsus, välissuhetespetsialist

Koostöö TOKTOK-i meeskonnaga oli suurepärane. Virtuaalsest piimapäevast sai meeleleahutusulik vaatemäng, mida on jälginud juba tuhanded vaatajad. Kogu korraldamise protsess sujus ladusalt. Meeskonda iseloomustavad järgmised sõnad: professionaalsus, kvaliteet, loomingulisus, täpsus ja humoorikus. Igas olukorras leiavad lahenduse!

Omanäoliste sündmuste korraldamiseks tasub kindlasti pöörduda TOKTOKi meeskonna poole.

Anneli Siimussaar

Eesti Piimandusmuuseum, juhatuse liige

Estover Piimatööstus OÜ usaldas oma selle aasta uusaastapeo TOKTOKile, kuna nad on nõudlikud nii enda kui ka teiste suhtes, siis seda oli näha ka tulemusest. Korraldatud üritus oli tõeliselt meeldejääv! Oleme oma töötajatelt saanud ainult kiidusõnu toreda õhtujuhi, põnevate tegevuste ja vinge korralduse eest. Õhtujuht Sander oskas suurepäraselt tabada meie kollektiivi iseloomu ja nii suutis ta kaasata ka kõige rahulikumad hinged peomeeleollu. Suured tänud ka meie ürituse DJ-le, tantsu jätkus varajaste hommikutundideni.

Estover Piimatööstus tänab meeleoluka peo eest!

Merily Aanja

Estover Piimatööstus, personalijuht

Meid saab usaldada!

Menüü